Бербатов и ПАОК се спънаха в Краснодар

ПАОК с Димитър Бербатов в състава си през второто полувреме пропусна изгоден шанс да се постави на полпозишън за излизане от груповата фаза на Лига Европа, след като пропусна да победи основния си конкурент за второто място в група С – ФК Краснодар.

Двубоят пред почти пълните трибуни на стадион „Тумба“ завърши 0:0, като първата част бе скучна, а втората предложи няколко изгодни положения и за двата тима, но така и не се стигна до попадение.

ПАОК има само едно поражение в последните си осем срещи – 0:2 от Олимпиакос в гръцката Суперлига – но не може да се похвали с особени позитиви от тази серия, защото остава с 3 точки на трето място в класирането на Група С след три мача.

Краснодар е с 4 пункта на второ място, а лидер продължава да бъде Борусия (Дортмунд) със 7, след като по-рано днес с хеттрик на Пиер-Емерик Обамеянг спечели с 3:1 визитата си на Габала.

Повече подробности за мача между ПАОК и Краснодар вижте в Sporta.bg, както и видео от победата на Дортмунд.