Известният британски рок музикант Ози Озбърн заяви, че вижда в кандидата за президент на САЩ Доналд Тръмп "следващият Хитлер".
"Доналд Тръмп ми внушава страх. За мен това е следващият Хитлер. Той, по дяволите, е ненормален. Въпреки че до известна степен мога да разбера защо този тип успя да привлече толкова много американци... Той сам се спонсорира и говори на език, разбираем от работническата класа" , казва музикантът в интервю за в. „Велт ам Зонтаг“, цитиран от БГНЕС.
В същото време Озбърн e уверен, че президент на САЩ ще стане Хилъри Клинтън, макар да се съмнява, че тя ще изпълни своите предизборни обещания.
В момента музикантът живее в Съединените щати. След оттеглянето си от надпреварата на всичките му съперници-републиканци, Тръмп в действителност е фактическият кандидат за президент на САЩ от Републиканската партия.
Президентските избори в САЩ ще се проведе на 8 ноември.
Още по темата:
- » 1 милион евро са иззети до момента в операции срещу купуването на гласове
- » Тръмп: „Куба е следващата“ - САЩ загатва нова цел след Иран
- » Тръмп обеща: Ормузкият проток ще се отвори доста скоро

София:
Русе:
Смолян: