Полицията е открила 62-годишната Мерилу Данли, която се издирваше във връзка със стрелбата в Лас Вегас, при която загинаха десетки хора, а стотици бяха ранени, пише ДАРИК.
Над 50 души са убити, а 200 човека са ранени при стрелба по публиката на концерт близо до хотел в Лас Вегас. Извършителят е убит от полицията.
Той е идентифициран като Стивън Падок от Лас Вегас. Мъжът е стрелял по хората 32-ия етаж на хотел, в който се е регистрирал като гост. Именно там е бил ликвидиран от полицията.
Нападението в града на хазарта е най-кръвопролитното нападение с огнестрелно оръжие в съвременната история на САЩ.
Още по темата:
- » Общинар публикува стар клип на пиян полицай в метрото, МВР: Кадрите са от 2022 г.
- » От Лас Вегас до смартфона: Как iGaming се превърна в най-бързо растящата развлекателна индустрия в света
- » Жестоко убийство: Мъж закла жена си в дупнишко село
Коментирай
Най-четено от
Свят
Песков: Европа остана както без безплатна отбрана, така и без евтина енергия
17:00 12.04.2026 | Свят
Последно от
Свят

София:
Смолян: