„Левски“ победи „Нефтохимик“ с 6:1

„Левски“ победи „Нефтохимик“ с 6:1 в мач от 23-ия кръг на "А" група. Снимка: dimitartomov.wordpress.com

„Левски“ победи „Нефтохимик“ с 6:1 в мач от 23-ия кръг на "А" група, който се игра на стадион "Хаджи Димитър" в Сливен, предаде Агенция „Фокус”. Орлин Старокин откри резултата в 6-ата минута.

Петър Димитров пропусна да изравни в 11-ата минута, когато сам срещу Пламен Илиев стреля от воле във вратаря. Малко по-късно Димитър Макриев удвои преднината на „сините“. В 71-ата минута двойно подаване между Ларсен Туре и Гари Родригес завърши с десетия гол в "А" група на холандеца.

Две минути след това Алехандро Перес си отбеляза автогол, след като кълбото се отби в него при центриране отляво. Вутов бе спънат в наказатеното поле от Мартин Сечков и рефера Мирянов отсъди дузпа.

Зад топката застана Родригес, който вкара поредния си гол този сезон. Резервата Илиян Йорданов оформи крайното 6:1.