Божинов напомни за себе си и на терена! Разписа се за крайното 6:1 срещу "Борча"

Източник: Ботев

Валери Божинов се разписа за победата на белградския "Партизан" с 6:1 над ФК "Борча" в първата контрола на "гробарите" за годината, предаде БТА.

Българският нападател, който в последно време е по-известен с изявите си в социалните мрежи, напомни за себе си в професионален план с точно попадение през второто полувреме за разгромяващата победа, пише 24 часа.

Двубоят се игра на едно от помощните игрища на "Партизан" при студено време и покрит със сняг терен. Божинов се появи в игра през второто полувреме и отбеляза петия гол за своя отбор в 60-ата минута.