Страхотният старт на сезона на открито за Ивет Лалова продължава

Източник: facebook.com

Страхотният старт на сезона на открито за Ивет Лалова продължава. Красивата софиянка завърши втора в спринта на 100 метра на турнира по лека атлетика във френския град Монтрьо, който е любим най-вече на музикалните маниаци, пише Sporta.bg.

Европейската шампионка от Хелзинки 2012 Лалова финишира за 11.26 секунди, с което покри норматива за участие на Световното първенство в Лондон през август. Той е точно 11.26 секунди, пише offnews! Победителка стана представителката на домакините Карол Заи с 11.18 секунди, а трета се нареди Александрия Андерсън с 11.27 секунди.

В събота Лалова, която има покрит норматив и на 200 метра на Световното първенство, ще участва на 100 метра на турнир в Марсилия. Ивет започна сезона с победа в Япония, после записа силно време и на Диамантената лига в САЩ.