Лудогорец лесно победи аматьорския Евроколеж Пловдив

Източник: Лудогорец

6-картният шампион Лудогорец разнебити аматьорския Евроколеж Пловдив с 15:0. Във втората си контрола в Смолян в рамките на по-малко от 24 часа, разградчани не се смилиха над съперника и още преди почивката водеха с 8:0, пише Sporta.bg.

Холaндецът Върджил Мисиджан записа хеттрик. Вандерсон откри в третата минута, след което заваляха голове през няколко минути - на Кампаняро, на Кафу, Ц.Петров, Пауло, Саша, Паломино и Кафу отново точно преди почивката.

През второто полувреме се разписаха Мисиджан, Д.Александров, Кешеру, Кишада, още два пъти Мисиджан и накрая отново Кешеру. Евроколеж стартира тепърва своята подготовка за сезона в Трета югоизточна лига, на 2 юли. Футболистите на тима се бяха събрали само за контролата.