Набор 2004 на Черно море участва в турнира "Илия Кирчев"

Източник: news.varna24.bg

Родените през 2004 година от ДЮШ на Черно море ще участват в 18-ото издание на детския футболния турнир в памет на легендарния варненски защитник Илия Кирчев, предаде БГНЕС.

Надпреварата, която ще се проведе тази събота на стадион Локомотив, ще открият от 9:00 домакините от Спартак и ФК Аксаково. Вторият полуфинал между моряците и Добруджа Добрич е от 10 часа.

По регламент ще се играят две полувремена по 30 минути, с неограничен брой смени. Загубилите отбори ще играят за 3-то място, а победителите ще спорят във финала от 12.30 за трофея. За клубния сайт наставникът на Черно море в тази възраст Станислав Стоянов сподели, че очаква възпитаниците му да продължат с доброто си представяне след спечелената купа на Южното Черноморие само преди няколко дни.