БРАВО! Децата на ЦСКА спечелиха международен волейболен турнир

CSKA.bg

Волейболистите на ЦСКА до 14 години спечелиха международния турнир от Скаут лига за Купа "Развитие". Армейците, водени от Станислав Георгиев, си осигуриха правото на участие в надпреварата, след като станаха шампиони в Скаут лигата за прекадети на България в началото на април, похвалиха се от ЦСКА на официалния си сайт, предаде Sporta.bg.

Турнирът за Купа "Развитие" се проведе от петък до днес (12-14 май) в Бургас.

ЦСКА премери сили с връстниците си от Виктория Волей и гръцките отбори Атлос и Атлетик клуб. Червените започнаха с победа с 3:0 гейма над Атлос. И срещу Атлетик клуб сценарият се повтори и нашите момчета записаха чист успех с 3:0. В последния двубой с българския съперник Виктория Волей армейците отстъпиха драматично с 2:3 гейма, но заради по-добрите показатели в останалите срещи ЦСКА спечели Купа "Развитие".

Това е втори трофей за тимът ни до 14 години през сезона, а след месец са финалите на републиканското първенство, на което ЦСКА е един от големите фаворити.