Бербатов с два гола в първата контрола на „Фулъм“

Бербатов вкара два гола в първата контрола на „Фулъм“. Снимка: БГНЕС

Димитър Бербатов изведе „Фулъм“ с капитанската лента и отбеляза два гола за победата на „котиджърс“ над костариканския „Картахинес“ с 3:0 в първата контрола на лондончани за лятото.

Тимът от Висшата лига започна по отличен начин турнето си в Коста Рика, като Бербатов изведе своите напред в 35-ата минута с изстрел от близко разстояние, а пет минути по-късно удвои от дузпа, съобщи БГНЕС.

На почивката българският нападател отстъпи мястото си на Уго Родайега, а в 73-тата минута Брайън Руис, който е капитан на националния отбор на Коста Рика, оформи крайното 3:0 и бе аплодиран от зрителите на „Естадио Насионал“.

Следващата проверка на „Фулъм“ е в сряда срещу „Алахуеленсе“, отново на „Естадио Насионал“.