ЦСКА записа нова категорична победа

Отборът на ЦСКА постигна нова безпроблемна победа, като в днешния сблъсък с Ботев (Ихтиман) те надделяха с категоричното 5:0. Момчетата на Христо Янев постигнаха четвърта поредна победа в квалификациите за Купа на България, като по този начин си осигуриха място на 1/16-финалите на турнира.

През първите 5 минути от срещата гостите владееха наравно топката с далеч по-именития си съперник, но до интересни положения пред една от двете врати не се стигна.

Само минута по-късно обаче резултатът бе открит. Прекрасен пробив на Милен Кикарин, който тръгна от центъра и се освободи от няколко защитници, преди да комбинира със свободния в малкото наказателно поле Костадин Хазуров, като последния от близко разстреля Стоян Маринов за 1:0. Това бе гол №8 от началото на сезона за нападателя.

Всичко най-интересно от срещата може да прочетете на този линк.