ЦСКА измъкна победата от "Черноморец" в Бургас

С победата ЦСКА се изкачи на трета позиция с 45 точки, докато „Черноморец“ остава в зоната на изпадащите с 21 точки. Снимка: БГНЕС

ЦСКА спечели гостуването си в Бургас срещу отбора на „Черноморец“ с 1:2 в мач от 24-ия кръг на „А“ група.

Първото полувреме приключи с нулево равенство, като и двата отбора бяха равностойни, но не успяха да си отбжележат гол.

„Червените“ стигнаха до гол първи в 72-та минута, когато центриране на Емил Гъргоров беше засечено перфектно от Тони Силва за 0:1.

„Черноморец“ отговори бързо, след като защитата на ЦСКА допусна колективна грешка и Фонсека изравни от воле в 79-та минута.

Валентин Илиев спаси ЦСКА в самия край на мача, след като успя да вкара с глава след центриране от корнер.