ЦСКА завърши сезона с равенство 1:1 срещу Локомотив Пловдив

Звездата на ЦСКА Мартин Петров изигра последния си мач с червената фланелка. Снимка: БГНЕС

ЦСКА завърши футболния сезон с равенство 1:1 срещу „Локомотив“ Пловдив на ст. „Българска армия“.

Въпреки многото положения „червените“ не успяха да спечелят двубоя .

Резултатът бе открит от пловдивчани в 29-та минута, когато Спас Делев овладя добре с гърди в наказателното поле и остави вратаря Райс Мболи безпомощен с удар по земя.

След почивката ЦСКА вдигна темпото и създаде редица опасности пред вратата на Локо, но не стигаше до гол.

Домакините все пак стигнаха до гол в 70-та минута, когато Янчев подаде добре към Гъргоров, а той изведе Тони Силва сам срещу вратаря, който не пропусна.

Докрая на мача ЦСКА създаде още възможности за гол, но не ги реализира.

С равенството отборът на Стойчо Младенов завършва на второ място в шампионата, след Лудогорец и пред Литекс.